Activities

Modernizacja naszego pensjonatu - nowy rozdział w naszej historii!

Z radością informujemy, że nasz pensjonat przechodzi gruntowną modernizację! To ważny krok w dążeniu do zapewnienia naszym gościom jeszcze wyższego standardu oraz komfortu podczas pobytu. Remont obejmuje zarówno pokoje, jak i wspólne przestrzenie, takie jak recepcja, restauracja czy strefa relaksu.

Chcemy, aby każdy z Was czuł się u nas jak w domu, dlatego wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, które podniosą jakość Waszego wypoczynku. Wprowadzimy nowe, komfortowe meble, świeże dekoracje oraz nowoczesne udogodnienia technologiczne.

Zdajemy sobie sprawę, że remont może wiązać się z pewnymi niedogodnościami dla odwiedzających nas w najbliższym czasie. Robimy jednak wszystko, aby prace przebiegały sprawnie i jak najmniej inwazyjnie dla naszych gości. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tym okresie. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przyniesie satysfakcję i przekroczy Wasze oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia w odnowionym pensjonacie!

Zamknięcie Mini Zoo w dla odwiedzających

Z przykrością informujemy, że Mini Zoo, które przez lata było jednym z ulubionych miejsc dla naszych najmłodszych gości, zostaje tymczasowo zamknięte. Decyzja ta nie była łatwa, ale zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt oraz odwiedzających jest dla nas priorytetem.

W ostatnim czasie zauważyliśmy, że niektóre z naszych zwierząt potrzebują specjalistycznej opieki i więcej przestrzeni, niż możemy im zapewnić w obecnych warunkach. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu ich do specjalistycznych ośrodków, gdzie będą miały zapewnione odpowiednie warunki do życia.

Rozumiemy, że dla wielu z Was to smutna wiadomość. Mini Zoo było miejscem, gdzie dzieci mogły obcować z naturą, uczyć się odpowiedzialności i po prostu dobrze się bawić. Ale mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję i docenicie troskę o dobro zwierząt.

Pracujemy nad stworzeniem nowych atrakcji dla naszych gości, które zastąpią Mini Zoo i dostarczą równie wiele radości i pozytywnych wrażeń. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.